.

.

New
Novatto VOLLE Стаклени Садови Бања Потоне во Собата, Масло Протри Бронза

Novatto VOLLE Стаклени Садови Бања Потоне во Собата, Масло Протри Бронза

DEN 7310.64

Количина на стоки
Достапно

Вклучува : стакло бродот да потоне, сад тапа, pop-up на мозоци, монтажа прстен.Мијалник е изградена од дебел високо калено стакло.Славина е изградена од цврст месинг со висок притисок керамички кертриџ; AB1953 ниски води во согласност.Појавување на pop-up се исцеди и монтажа прстен вклучени.Стандард U. S. водовод конекција; Ограничени доживотна гаранција.Од Производителот совршена комбинација на квалитет и дизајн, Novatto тоне, чешми и акценти додадете прскање на уметноста и функцијата на било бања или кујна.Novatto постојано бара нови производи и трендови кои не само што ги надминуваат стандардите за индустријата, но ги надминуваат очекувањата.Ние веруваме само во највисоките стандарди и љубов она што ние го правиме.Посветена на производот, квалитет и задоволство на клиентите, ние се стремиме да го подобрат во секој аспект на животот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат