.

.

New
RHINOXGROUP Реал Мадрид Автентични Службен Лиценцирани Фудбал Drawstring Cinch Вреќа Вреќа 004

RHINOXGROUP Реал Мадрид Автентични Службен Лиценцирани Фудбал Drawstring Cinch Вреќа Вреќа 004

DEN 382.80

Количина на стоки
Достапно

Најлон обвивка.Drawstring затворање.Поддршка ќе омилен тим!Најдобро за Собирање на Екранот или Игра.Официјална лиценца Фудбалски Тим Стока од Rhinox.Многу различни уникатни дизајни и бои за вашата колекција екранот или игра.Се најде еден кој ќе ви одговара на вашиот стил и/или вкус.Врвен квалитет изградба и изградени до последен.Официјалниот тим бои и логото, најдобро за возрасни или деца.Оваа Торба е официјалниот тим backsack.Новиот дизајн во тимот на логото продавница со модерен дизајн.Screenprinted службен Реал Мадрид лого.Најлон, вода блокирање на надворешноста држи предмети во сува.Внатре spills нема да се покаже надвор и се чистат лесно; екстериер вода нема да навлезат во торба.Брише чисти брзо и лесно.Drawstring врвот е контролирана од страна на најлон јаже рамо ремени и тој тежина на она што е внатре.Cinches затвори на врвот кога ќе прашка на вашиот грб.Страшно големина.Пополнете го полна со книги, ручек, плажа опрема и повеќе.Многу простор за сите ваши работи.Го прави голем обновливи шопинг торба.Добар квалитет, изградба и изградени до последен.Официјалниот тим бои и логоа.Официјално лиценцирани од страна на тим и на шампионите.Страшно подарок идеја за деца и возрасни.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат