.

.

New
Џорџ Kittle Потпишан San Francisco 49ers Црвениот МАК Најк Игра Џерси-Beckett W Холограмот Црна

Џорџ Kittle Потпишан San Francisco 49ers Црвениот МАК Најк Игра Џерси-Beckett W Холограмот Црна

DEN 7320.00

Количина на стоки
Достапно

Ние Само Продаваат Предмети Со кој 3 Партија за Проверка.Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е Џорџ Kittle на San Francisco 49ers рака autographed МАК Најк Игра Џерси.Овој предмет има Beckett Witnessed Authentication, кој доаѓа со Beckett нумерирани холограмот и генерички Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Beckett веб-сајт, тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична,сосема нов, и во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите предмети и се стремиме да се направи на сите трансакции задоволување и професионални.Џерси големина е Л.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат