.

.

New
Дарвин Quintero Минесота Обединетите ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи #25 Бел Дрес од 2019 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

Дарвин Quintero Минесота Обединетите ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи 25 Бел Дрес од 2019 МЛС Сезона

DEN 7199.76

Количина на стоки
Достапно

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна на Дарвин Quintero од 2019 МЛС Сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дарвин Quintero сувенири.Минесота Обединетите ВАЛУТНА сувенири.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат