.

.

New
JJ Вати Autographed Сина Хјустон Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна Вати и Уверение за Веродостојни од JSA - Вклучува Сертификат за Автентичност

JJ Вати Autographed Сина Хјустон Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна Вати и Уверение за

DEN 19080.00

Количина на стоки
Достапно

Надвор од Рамката мерки 43 инчи (од горе надолу) од 35 инчи (лево кон десно) и Врамени Џерси тежи околу 18 килограми.Дрес беше Професионално Рамка од нас, па тоа е Свежо Врамени и е подготвен да се откажам право надвор од кутијата.Врвот на Линијата Кадрирање потрошен материјал што се Користи : Цврсто Дрво Рамка, High-End Кристално Јасно Акрилик и Трокреветни Киселина Слободни Трска направен специјално за кадрирање Спортски Сувенири.На Врамени Џерси содржи (2) Пораби Тим Закрпи во Горните Агли, (2) 8 X10 Фотографиите во Долниот Агли и Играч Nameplate во Средината на Дното на Екранот.Ние нудиме 100% Гаранција за Автентичноста на секој Autographed Објект ние продаваме.JJ Вати Autographed и Врамени Сина Хјустон Џерси.Дрес е Најк Џерси со екран печатени на името и броеви, и Autograph е Сертифициран од страна JSA.Постои JSA налепница на џерси и JSA Хартија Сертификат ќе биде прикачена на задната страна од Рамката.JSA е еден од водечките authenticators во спортската сувенири индустрија, па може да биде 100% сигурна вашата autographed џерси е автентична!!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат