.

.

New
Вредноста на U-Канал Документ Рамки w/Сертификати, 8 1/2 x 11, Црна, 2/Set (9 Сетови)

Вредноста на U-Канал Документ Рамки w/Сертификати, 8 1/2 x 11, Црна, 2/Set (9 Сетови)

DEN 403.20

Количина на стоки
Достапно

Рамка има умре-намалување на две-начин easel назад за десктоп и вклучува умре-намалување на закачалки да се откажам вертикално или хоризонтално.Лицето има јасна, пластичен прозорец што обезбедува заштита за вашиот омилен документ или да ги печатите.Акции и спаси!.Тежина : 0.81 кг / Кутија.Димензии : 0.5" x 8.5" х 1.0".Елегантни, современ стил дава вработен награди зголемување на резолуцијата изглед.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат