.

.

New
Полски Знаме Орел Милениче Дуксери Топло Sweatshirt Облека Со Капа За Куче, Мачка

Полски Знаме Орел Милениче Дуксери Топло Sweatshirt Облека Со Капа За Куче, Мачка

DEN 501.36

Количина на стоки
Достапно

Terylene здравје крпа.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ова домашно милениче одговараат е изработен од полиестер материјал, ткаенина е значително еластична, дише, кожата-пријателски, меки и удобни.Класичен маскирани џемпер стил на дизајн, безвременски, лесно да се стави на и полетување, многу издржлив и да се забавуваат, да ги задржи вашите мали домашни миленичиња модерен, удобно, и око-фаќање.Имаме пет бои и шест големини за да го изберете од : XS, S, M, L, XL, 2 XL, ве молиме да се измери големината или проверка на детален цртеж пред купување, купи вистинската големина, совршена декорација за вашиот малку домашно милениче, шармантна и симпатична Изгледа.Симпатична миленичиња облека се многу погодна за секојдневно носење, партии, патување, одење, свадби, шопинг, спорт, трчање, итн., за родендени, Денот на Вљубените, годишнина, денот на Благодарноста, Божиќ, за пријатели, девојки, семејство или себе си совршен подарок за домашни миленици.Поради прирачник за мерење на големината на податоци, нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за консултации, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ова домашно милениче одговараат е изработен од полиестер материјал, ткаенина е значително еластична, дише, кожата-пријателски, меки и удобни.Класичен маскирани џемпер стил на дизајн, безвременски, лесно да се стави на и полетување, многу издржлив и да се забавуваат, да ги задржи вашите мали домашни миленичиња модерен, удобно, и око-фаќање.Голем дар избор за пријатели на празници.Имаме пет бои и шест големини за вас да се избере : XS, биста : 36 см/14.2 инчи, вратот обемот : 28 cm/11.1 инчи, должина : 23 cm/9.1 инчи,S, биста : 42 см/16.5 инчи, јака : 30 cm/11.8 инчи, должина : 24 cm/9.4 инчи,M, биста : 45 cm/17.7 инчи, јака : 32 cm/12.6 инчи, должина : 28 cm/11.0 инчи,L, биста : 50 cm/19.7 инчи, јака : 36 см/14.2 инчи, должина : 34 cm/13.4 инчи,XL, биста : 54 cm/21.3 инчи, јака : 36 см/14.2 инчи, должина : 39 см/15.4 инчи,2 XL, биста : 58 cm/22.8 инчи, вратот обемот : 38 cm/15.0 инчи, должина : 45 cm/17.7 инчи, мерење на големината пред купување, ние ги красат симпатична оние.Потсетување : Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат