.

.

New
Клипови 2020 Нови Тешки Обновлив 6 Дупка Кожен Појас Хартија Отворот Намали Plier Удар Занает Алатка

Клипови 2020 Нови Тешки Обновлив 6 Дупка Кожен Појас Хартија Отворот Намали Plier Удар Занает Алатка

DEN 1252.80

Количина на стоки
Достапно

Ова е еден пар на професионални удар дупка клешти, со цел да се удар преку тие тешко и тешка кожа.Погодна да се користи на удар на хартија, пластика и кожа, итн.Удар глави се rotatable за леснотијата на користење, што е спротивно на отстранлив глави. 6 големини за да го изберете, 2mm/2.5 mm/3мм/3.5 mm/4mm/4.5 мм, погодно за удар неколку големини на дупки.Високо квалитетен материјал може да биде стабилна и издржливи, пластична рачка може да биде удобно и гаранција за сигурен зафат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат