.

.

New
USB C до HDMI Кабел Адаптер 5.9 фт, 4K@30Hz Тип C за да го HDMI Кабелот(Thunderbolt 3 Компатибилен) за MacBook Pro 2018 2017 Воздух iPad Про, Samsung Галакси S20 Белешка 20 10 S10 Плус, Dell XPS 13, Површината Кни?

USB C до HDMI Кабел Адаптер 5.9 фт, 4K@30Hz Тип C за да го HDMI Кабелот(Thunderbolt 3 Компатибилен) за MacBook

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилност Листа】Ние се ТЕСТИРА овој адаптер компатибилен со Најновите 13"/15" Mac Book Pro 2016/2017 со Допир Бар, 12" Retina Екран Mac Book 2015/2016, Chromebook Pixel, Lenovo Yoga 900, Yoga3 Pro,Dell XPS 13 (9350),Dell XPS 15 9550, HP Спектарот X2, HP x360 итн. 【Уживаат Lifelike 4 K Видео】Овој адаптер може да се користи за лаптоп.Позлатени HDMI Порт : Отпорен на корозија, обезбедување на ригидност и подобар сигнал перформанси.Резолуцијата за Поддршка на 4k x2 K @30 Hz (3160 X2480), надолу компатибилен со 1080 P,1080 I,720 P.Hight Компатибилност : поддршка повеќето приказ,за следење,проектор,тв со HDMI Порт. 【Екстра Должина Екстра Слобода】5.9 ft/1.8 m за екстра должина треба, голем плус на вашата домашна забава.Ова е многу долг HDMI кабелот кога го очекуваат повеќе HDMI кабел од 5ft далеку од експонатите да работи далечинскиот управувач. 【Plug s одлично за деловни патувања, изработка на презентации, учество на состаноци, обуки, или се обезбедило.Mac Book Pro модели од 2016-2020, Mac Book Air 13 2018-2020. i Mac Про, i Mac модели од 2017-2020, Mac mini 2018-2020, Mac Book 2017/2016/2015. i Pad Про 11 и i Pad Про 12.9 2018-2020 (2 K@60 Hz).Microsoft Surfacebook 2, Површина Оди, Surface Pro 7, Chrome Book Pixel.Lenovo Yoga 900/920, Lenovo Yoga 720, Think Pad P50/P70. Dell XPS 15 (9550, 9560) / XPS 13 (9350, 9360, 9370),Dell XPS 12 2-во-1 9250 ,Dell Прецизност 5510. HP Спектарот x2, HP Спектарот x360,HP Елити×2 1012, HP Elitebook Folio G1, HP ZBook 15 G3. Sumsung Chromebook Плус,Samsung Галакси Tab Pro S. Новиот Acer Switch Алфа 12, Acer Спин 7, Acer Chromebook R13,Acer Стремат V Nitro 15. NUC.LG G5, LG V20, HTC 10, HTC У 11, acatel Идол 4s, Lumia 950/950 XL, Huawei Мате 20 / 20 Про, Другар 10 / 10 Про, Samsung Галакси s9/s9+/s8/s8 +,Samsung Note 8,итн.Samsung Галакси A20 / A20 E / А50 / A70 / A80 / S6 / S7 / J6 / J7 / M20 / M30;.Oneplus 2/3/3 T/5 T/6 T.Сите Motorolas телефон;.LG и Google Nexus 5 X/6 P, LG Стилист/LG G6,LG V30, LG k10/k20. Go Pro;.Mac Book Air 7.2;.Samsung Галакси Јазиче На / 10.1 / 10.5 / S3;.Пожар Таблета;.Површината На Обвинителна Клупа 2;.Само Plug&Play : користете го овој адаптер за да го поврзете со USB-C женски излезна порта на вашиот usb-c лап-топ компјутери/телефони и HDMI машки приклучок за HDMI на екранот.4 K @30 Hz Down компатибилен со 2К 1080 P 1080 I 720 P @30 Hz This адаптер поддржува ios /windows/chrome os систем.Ако вашиот лаптоп има 2 портот од usb-c пристаништа, можете да го користите 2 на овој производи за да се поврзете 2 прикажува заедно, така што можете да го користите 2 прикажува во исто време.Не сите USB-C интерфејси се компатибилни : работи САМО за USB-C 3.1 или thunderbolt порта 3 интерфејси кои го поддржуваат "Display Port на Алтернативна Режим".4 K@30 Hz (3840 X 2160p) : резолуција и освежете го оценувате се, исто така, определена од страна на перформансите на вашиот уреди.Ако имаат намера да се прикаже 4 K содржини, ве молиме бидете сигурни дека вашиот влез и излез уреди може да поддржи 4 K резолуција.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат