.

.

New
Sony DEV 50V - Digitales Fernglas

Sony DEV 50V - Digitales Fernglas

DEN 3239.76

Количина на стоки
Достапно

Рекорд 2 D & 3 D Full HD 1920 x 1080 Видео.Фотографирање до 20.4 ПРАТЕНИК Уште Слики.Назад-Осветлени Exmor R CMOS Сензори.Dual Sony G Леќи & BIONZ Процесори.Две 0.5" Tru-Пронаоѓач OLED XGA Viewfinders.Уживаат повеќе од големите отворено со DEV-50. Преглед и снимање на вашите авантури во супериорен детали со 25x зум, а 20.4 ПРАТЕНИК Exmor R CMOS Сензор и Full HD способност.На rainproof, dustproof дизајн и Хипер Стекнат функција значи дека ќе добиете совршено шут, дури и во груби и ниско-светлосни услови.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат