.

.

New
JVC Слез Wireless, Earbud Слушалки, Отпорност на Вода(IPX4), 8 Часа, Долго траење на Батеријата, Безбедна и Удобноста се Вклопуваат со Флексибилни Мека Вратот Бенд и Меморија Фо?

JVC Слез Wireless, Earbud Слушалки, Отпорност на Вода(IPX4), 8 Часа, Долго траење на Батеријата, Безбедна и

DEN 910.08

Количина на стоки
Достапно

Мемориска пена удобност одговара уво совети - стискаш пена уво совети за неверојатна удобност и супериорен во однос на звукот.Долго траење на батеријата - двојна dongle дизајн ви дава балансирана изгледаат и се чувствуваат при давањето до 8 часа на едно полнење.Гласот им помогне на компатибилен - контрола одберете voice assisted производи што ќе ви овозможи рацете слободни леснотија на користење.Микрофон и далечински КОНТРОЛА - 3 копче микрофон ви овозможува да се игра и да ја паузирате музиката или да одговорите на дојдовен телефонски повик.Промена на јачината на звукот на прескокнете песни.Безжична Bluetooth конекција - ви овозможува да едноставно и безжично да се поврзете со вашиот паметен телефон.JVC Слез Wireless, Earbud Слушалки, Отпорност на Вода(IPX4), 8 Часа, Долго траење на Батеријата, Безбедна и Удобноста се Вклопуваат со Флексибилни Мека Вратот Бенд и Меморија Форма Earpieces - HAFX35 BTH (Магливата Сива).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат