.

.

New
HD60 Bluetooth 5.0 Допир, Bluetooth Слушалките, Поддршка Call & Глас Асистент Премиум Квалитет (Боја : Портокал)

HD60 Bluetooth 5.0 Допир, Bluetooth Слушалките, Поддршка Call & Глас Асистент Премиум Квалитет (Боја : Портокал)

DEN 1603.20

Количина на стоки
Достапно

Bluetooth верзија : BT 5.0. Bluetooth ефективни растојание : 10m.Headphone фреквенција одговор опсег : 20 Hz-40k Hz.Диск единица : 40mm.Живот време : 25 часа.Производ параметри : 1. Bluetooth верзија : BT 5.0.2. Bluetooth ефективни растојание : 10m.3. Headphone фреквенција одговор опсег : 20 Hz-40k Hz.4. Диск единица : 40mm.5. Живот време : 25 часа.6. Висока моќност : 100m W.7. Капацитетот на батеријата : 500m Ah.8. Headphone чувствителност : 103d B.9. Микрофон чувствителност : -42d B.10. Headphone отпорност : 16 ohms.11. Полнење интерфејс : Тип-C.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат