.

.

New
Sony Екстра Бас Вистински Безжични Слушалки - Црна - WF-XB700/BZ(Продолжува)

Sony Екстра Бас Вистински Безжични Слушалки - Црна - WF-XB700/BZ(Продолжува)

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Се слуша во текот на целиот ден долго со до 35 часа за време на репродукција.Екстра Бас за длабоко punchy звук.До 9 часа траење на батеријата вкупно 18 час со полнење случај.Лесно и јасно hands-free јавувате.IPX4 вода отпор против дожд и пот.Ергономски дизајн за безбедна удобно се вклопуваат.Брзо да пристапите до вашиот smartphone е глас асистент со брз допир.IPX4 вода отпор против дожд и пот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат