.

.

New
2-14K Бело Злато Навој Earring Грб со 5.3 mm Подлога

2-14K Бело Злато Навој Earring Грб со 5.3 mm Подлога

DEN 2160.00

Количина на стоки
Достапно

Количина Вклучени = 2. Грам Тежина Секој = 0.17. Навој Назад. 14 K Бело Злато.Подлога OD = 5.3 Mm. 2 - 14 K Бело Злато Навој Earring Назад со 5.3 mm Pad Threaded Earring Backs Findings Components Finished Earring Components Threaded Back14 K Бела Gold Pad OD = 5.3 Mm Gram Тежина Секој = 0.17 Количество Вклучени = 2.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат