.

.

New
Очите на Љубовта -Една Љубов, По Темни и Утрински Сјај Pheromone Parfums за Жените да Привлечат Мажите - Највисока Концентрација на Парфем Спреј со флорални мирис, 1 на секој,

Очите на Љубовта -Една Љубов, По Темни и Утрински Сјај Pheromone Parfums за Жените да Привлечат Мажите - Највисока

DEN 1176.00

Количина на стоки
Достапно

ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА & ПРОИЗВЕДЕНИ БЕЗ СУРОВОСТ!Нашите феромони се вегетаријанци и се добиени од диви yam корен!.ДОКАЖАНО СОСТОЈКИ!Ние користете чиста Estratetraenol, не pheromone смеса.Најефикасен Феромони за да привлечат мажи.Сите наши мирисни масла се увезени од Франција и имаат привлекување својства!.ЕФЕКТИВНА!Се повеќе атрактивни, социјална, како и успешни.Добиете дополнителна предност во вашиот секојдневен живот!.ДОЛГОТРАЈНИ!Висока концентрација на феромони и мирис на нафта да ви трае во текот на целиот ден долго!.МИРИСА НЕВЕРОЈАТНО!Поттикнување Мирис Parfum.Спреј соба, листови, и на вашето тело.Го одреди расположението.Очите На Љубовта : Спарување моќен феромони со волшебна мириси, Око на Љубовта мисија е да ви даде уникатна предност во сите средби.Без разлика дали сте на работа, играње, или се интимни сите ние можеме да користите дополнителна предност.Очите На Љубовта : Спарување моќен феромони со волшебна мириси, Око на Љубовта мисија е да ви даде уникатна предност во сите средби.Без разлика дали сте на работа, играње, или се интимни сите ние можеме да користите дополнителна предност.Очите на Љубовта феромони се висока потентност со pheromone и мирис да ви трае во текот на целиот ден долго.Она што може да се очекува потоа од користење на Феромони? 1. Луѓето кои работат во области како услуга на клиентите, за недвижнини, и cosmetologists може да се забележи повисок совети, подобар квалитет интеракции, и поголема продажба. 2. Двојки можат да се најдат себеси се враќа во еден сосема нов начин.Можете да се чувствувате како да сте се врати на "меден месец" фаза, слушање повеќе, зборува повеќе, и чувство поблиску повторно. 3. Сензуална моменти како ужива масажи, милување, и ужива страсни бакнежи може да биде зголемена. 4. Првите впечатоци или шанса состаноци може да има позитивен полугласно, на пример : опуштено интеракции, општо чувство на удобност, и тенденција да се чувствуваат повеќе ангажирани или поврзани.Што е разликата помеѓу тоалетната вода или Eau de Parfum?Добро прашање!Разликата лежи во обемот на парфем масло во формула.Тоалетната вода содржи помеѓу 5-9%, додека Eau de Parfum содржи повеќе, обично за 8-14%.Eau de Parfums затоа трае подолго и и имаат поинтензивен мирис.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат