.

.

New
Лаванда келн eau de parfum спреј (унисекс) 3.4 оз eau de parfum спреј соновни мирис искуство келн за мажи ︴Удобно мирис︴

Лаванда келн eau de parfum спреј (унисекс) 3.4 оз eau de parfum спреј соновни мирис искуство келн за мажи ︴Удобно

DEN 3767.76

Количина на стоки
Достапно

︴Франк Boclet Лаванда Келн од Страна на Франк Boclet Eau De Parfum Спреј (Унисекс) 3.4 оз Eau De Parfum Спреј соновни мирис искуство Келн за Мажи. ︴Мирис на парфем е нашиот стил од внатре кон надвор. ︴Удобно мирис︴Франк Boclet Лаванда Келн од страна на Франк Boclet, Наменета за двете жени и мажи, франк boclet лаванда е интригантна ароматични мириси.Овошни ноти на бергамот и kumquat форма на горниот слој со навестувања на зачин од ким.Слатко јаболко и цимет срцето белешки комбинација со лаванда и обичен пелин како составот почнува да се транзиција.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат