.

.

New
чипка Трим Пати Над Еластичен НЕПРИЈАТЕЛ Виткање Еластична Сјајна Ткаени 5/8 Прав Сина 15 yds #FE938 Квалитет Брзо

чипка Трим Пати Над Еластичен НЕПРИЈАТЕЛ Виткање Еластична Сјајна Ткаени 5/8 Прав Сина 15 yds FE938 Квалитет

DEN 790.56

Количина на стоки
Достапно

Пати во Текот Еластична / Виткање Еластична / НЕПРИЈАТЕЛ.Пациентот.Сатенски Финиш.Боја : Прав Сина.Сјајна, од една страна, Мат, од друга страна.Ширина : 1/2" : (пред виткање). 1 Квалитет.Mfr : Канада.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% квалитетни материјали. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата предмети за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме широк избор на високо-квалитетни украси, чипка и лента.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат