.

.

New
RSTJVB 2 ВО 1 Професионални домашно Милениче Мачка Куче Коса Тример Шепа Помине Мелница Батерија Чешлање Clippers Губење на Машина за Сечење

RSTJVB 2 ВО 1 Професионални домашно Милениче Мачка Куче Коса Тример Шепа Помине Мелница Батерија Чешлање Clippers

DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно

*Се што ви треба е во еден комплет : Ако сте во потрага за комплетна чешлање комплет за вашето куче, мачка или други кожен пријатели, не гледам подалеку!Висок-квалитет куче чешлање производи содржи сè што треба да младоженецот вашето домашно милениче дома, исто толку добри како професионална!. *Ниска глас и тивка работа : Имаат загрижен за домашно милениче?Без страв!Ниски вибрации и прецизност мотори се обезбеди ниски-бучава работа и стрес-слободен убавина искуство.Забрзување дизајн, долго притиснете го прекинувачот копчето за да го вклучите забрзување функција; забрзување, да се зголеми бројот на револуции, постојана брзина дизајн. *Удобно се вклопуваат и cordless работа : Поради ергономски дизајн на косата clipper и батерија, куче коса тример лесно може да чешел косата, дури и во повеќето тешко да се постигне места. *Прилагодлива, прецизно сечење нож и удобно чешел : На чешлање чешел е наменета за повеќето кожата-friendly убавина искуство, и благодарение на прецизноста-сечење нож титаниум, тоа нема да се чувствувате непријатно да се повлече на домашно милениче коса.Само безбедна, едноставна и удобна убавина искуство!. *Важни совети за пет кроење : Ако вашето домашно милениче има дебел долга коса, ве молиме да се намали кратко со челик чешел и ножици.Инаку косата clipper може да се залепи.Сè што ви треба е во еден kit If сте во потрага за комплетна чешлање комплет за вашето куче, мачка или други кожен пријатели, не гледам подалеку!опишете : Ниски вибрации и ниска noise Powerful своите перформанси за сите видови на кучиња/cats Fine увезената керамика blade Mains/батерија use Charge за 1 час, се работи за 90 minutes Removable нож, лесно да се замени и clean2 Брзини на различни requirements Specific parameters Rechargeable батерија : 3.2 V1000m Ah (литиум батерија)Моќност : 7 Wcharger : Влез : 100-240 V-50/60 Hz Output : 5 V—1000m ACharging време : околу 1 hour Usable време : околу 1,5 hours Exterior Product големина : 17.6 cm*4cm*големината е рачно мери, дозволувајќи им на грешка од 1-2cmpacking list Body*1 Тесен машина глава*1 Полирање на главата*1 Со чешел*2 шише Масло*1 Полнач*1 Чистење со четка*1 Упатство*1 Notice : Овој производ е опремен со боја прирачник, што е лесно да се читаат и користат.За безбедност доброто, кога бричење, кога ќе се судрите со брчки во вашето домашно милениче уши, ќе треба да се одвиваат вашите уши/кожата пред бричење.Ако средување не е добро за време на употреба, ве молиме чисти косата со чешел и машина глава.По користење, се грижи за електрични ножици, миење на вашата коса, чистење на сечилото, избришете ја исуши, а потоа повторно да го инсталирате.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат