.

.

New
2 Парчиња Куче Џемпер Plaid Фустан Turtleneck со Лак Вратоврска ладното време Џемпер Милениче Џемпер Pullover Трикотажа Кутре Џемпер за Есен Зима Црвена и Сива (Medium)

2 Парчиња Куче Џемпер Plaid Фустан Turtleneck со Лак Вратоврска ладното време Џемпер Милениче Џемпер Pullover

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Ќе Добиете : 2 парчиња на кутре зимска облека, кои имаат соодветна големина, вратот со мали димензии мерки за прибл. 9 инчи, на градите е прибл. 15 инчи, на задната должина е 10 инчи; вратот на средна големина мерки за прибл. 10 инчи, на градите е прибл. 16 инчи, на задната должина е 12 инчи; вратот на голема големина мерки за прибл. 12 инчи, на градите е прибл. 19 инчи, на задната должина е 14 инчи; ве Молиме мерка вашето куче е големината и изгледот на големината на табелата за да го направи вистинскиот избор.Поволни Дизајн : plaid куче џемпер има класичен и елегантен дизајн.Куче фустани се достапни во црвена и сива; Црвениот џемпер со црна plaid pleated здолниште и лак, сива џемпер со розова plaid pleated здолниште и лак, Кога вашето куче носи тоа, кој ќе изгледа дури и повеќе прекрасни.Квалитет на Материјалот : розова куче џемперот е изработен од квалитетен материјал, кој не е само мека и удобна, но, исто така, еластична, и опфаќа пет телото добро, Вашето куче ќе биде во можност да остане топла дури и на ладни зимски денови со носење на овој џемпер, и може да радосно да се кандидира и скок додека играте надвор без да се грижиш за ладно време.Носете Удобно : пет џемпер со висока јака без ракави дизајн која е флексибилна и растеглив, можете лесно може да им помогне на вашето куче се стави на или полетување џемпер; џемпер има доведе дупка на грбот и е наменета за активности на отворено.Тоа е лесно да се земе вашето домашно милениче за прошетки или партии.Широка Примена : црвена plaid куче џемпер е погоден за секојдневните активности, зима, Божиќ, Денот на Вљубените и други празници, прослави и собири, што може да помогне вашето куче да се држи подалеку од студот и да имате убав ден.Убаво Претставува : Ако вашиот пријател или колега го има куче, можете да ги даде на оваа розова turtleneck се облекуваат како подарок.Тоа е класичен и убава, џемпер за да им даде на луѓето се различни впечатоци и стилови.Лесен за чистење : Кога падот plaid фустан е извалкан со кал, прашина или масло, тоа може да се мијат со рака или во машина за перење.Овој џемпер е доволно силна за вашето куче да носат или да чувате со години.Карактеристики : Материјал : ткаенина Боја : како слики покаже Големина : како слики покажуваат Пакетот вклучува : 2 x Топло куче фустани Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат