.

.

New
XYLXJ Патување Мини Кармин Хлапак Дама Епилатор,Безболно Женска Отстранување на влакна,Коса Тример,Преносни Електрични Епилатор за Образите, Брадата, Горната Усна & ?

XYLXJ Патување Мини Кармин Хлапак Дама Епилатор,Безболно Женска Отстранување на влакна,Коса Тример,Преносни

DEN 4265.52

Количина на стоки
Достапно

Направени од квалификуван материјал се обезбеди долготрајна употреба.Дизајниран за да ги отстраните несаканите лицето и телото на косата.Вграден-во светлина за текот чисти, па никогаш не ќе го пропушти коса.Неговиот дизајн обезбедува лесен за ракување.Тоа е противалергиски, погоден за сите жени.Производ description Features : Направен од квалификуван материјал се обезбеди долготрајна употреба.Дизајниран за да ги отстраните несаканите лицето и телото на косата.Вграден-во светлина за текот чисти, па никогаш не ќе го пропушти коса.Неговиот дизајн обезбедува лесен за ракување.Тоа е противалергиски, погоден за сите жени.Нежно доволно да го користите секој ден, ви дава супериорни перформанси во epilation, обезбедување на вас со совршена и долготрајна мазност.Мини дизајн е многу преносни да ги со вас.Карактеристики : Материјал : ABSBattery : 1 х АА батерија(Не се Вклучени)Боја : white You се добредојдени да се дојде до нашата продавница за шопинг, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат