.

.

New
EuisdanAA М8 x 70mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машина Рамо Лифт Око Гром Местење 5pcs(М8 x 70 mm 304 acero inoxidable máquina де elevación де hombro perno de ojo aparejo 5 piezas

EuisdanAA М8 x 70mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машина Рамо Лифт Око Гром Местење 5pcs(М8 x 70 mm 304 acero

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 5pcs x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Тежина : 121g.Димензија : М8 x 70mm; Конец Големина : 51 x7.7mm/ 2.0 х 0.3" (L*D).Вкупна Должина : 75.7 mm / 2.98"; Око Внатре Дијаметар : 6.5 mm / 0.26"(Longitud вкупно : 75,7 mm / 2,98"; Diámetro внатрешни работи del ojo : 6,5 mm / 0,26".Око надворешен Дијаметар : 13.8 mm / 0.54"; Око Центар До Дното Должина : 70mm / 2.76"(Diámetro надворешноста del ojo : 13,8 mm / 0,54"; Longitud del centro del ojo a la parte инфериорни : 70 мм / 2.76".Euisdan AA М8 x 70mm 304 од не 'Рѓосувачки Челик Машина Рамо Лифт Око Гром Местење 5pcs Made од 304 од не' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Око болт е завртка со јамка на едниот крај и теми на другиот крај.Око завртки се најчесто се користи за да прикачите кабли да објекти, на пример приложување низа на грбот на слика за да им овозможи на сликата да се откажам од ноктите на ѕид.Лесен за употреба, идеална кревање опрема.Опис на Spanish M8 x 70 mm 304 acero inoxidable máquina де elevación де hombro perno de ojo aparejo 5 piezas Color директорот : tono plateado; Материјал : acero inoxidable 304; Contenido del paquete : 5 piezas x perno де ojo Nombre del producto : Perno de ojo; Peso : 121g Dimensión : М8 x 70 mm; Tamaño де ла rosca : 51 x7.7 mm / 2.0 х 0.3" (L * D) Longitud вкупно : 75,7 mm / 2,98"; Diámetro внатрешни работи del ojo : 6,5 mm / 0,26"Diámetro надворешноста del ojo : 13,8 mm / 0,54"; Longitud del centro del ojo a la parte инфериорни : 70 мм / 2.76".

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат