.

.

New
CLYARTPS-Аниме Kakegurui Компулсивно Коцкар Runa Yomozuki 3D Светилка за Спалната соба Декоративни Ноќ Светлина Детска Соба Манга Kakegurui Led Светло

CLYARTPS-Аниме Kakegurui Компулсивно Коцкар Runa Yomozuki 3D Светилка за Спалната соба Декоративни Ноќ Светлина

DEN 597.12

Количина на стоки
Достапно

?[CLYARTPS Осветлување ]Нашата главна дејност : Аниме стил тема 3 D Ноќта светлина .Kakegurui Манга 3d ноќта светлина аниме за момчиња девојчиња детска декор ? [CLYARTPS Осветлување ]-Основана во 2018, главниот бизнис : класичен Јапонски аниме карактер 3d ноќта светлина и фудбал, кошарка, рагби, бејзбол, хокеј, риболов, екстремни спортови, итн спортски 3 D nightlight.? Ако вие или вашиот пријател е Kakegurui Манга фан, Аниме 3 D ноќта светлина е голем дар, во секоја ситуација!Красат вашата прекрасна соба со Kakegurui Манга 3 D Светилка.Ние сме внимателно составување на овие таписерии Аниме Kakegurui Манга Слика светла за секој фан.Пакување детали : 1 x Акрилик Рамен 1 x ABS База 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник.h/24 часа LED животен век : 10000hours Панел Материјал : Акрилна База големина : околу 87*87*43mm Пакет големина : приближно 26*20*6cm Како да го користите : 1, Вметнете акрилик панел во ВОДЕНА база 2, Поврзете го 3 D светлината со сила преку USB кабел 3, Притиснете допрете копче за да изберете боја и работа на владата Забелешка : Авто Боја Менување на Режим на Боја Полека Тебе, кога ќе допрете го прекинувачот по 7 една боја, а потоа следниот допир, светлината ќе оди автоматски боја менување на режимот.Додај во количката без двоумење!Ве молиме запомнете дека ние ќе ги ажурира на најновата производи во било кое време. ?Многу погодна за вкусот Kakegurui Manga Anime фанови/момчиња/девојки/3 години и над децата украсување на собата ќе биде одлична идеја!Соба декорација, спална соба, дневна соба, канцеларија, бар, тема партија соба, кафуле и други прилики може да се стави, тоа ќе биде добар поглед! Аниме светла исто така е најдобар избор за подарок на децата за Божиќ/ноќта на Вештерките/Велигден/Деца?s/Ден Церемонијата.Висок Квалитет за Вас Kakegurui Манга слика ноќ светлина.35 kg Моќ поминуваат : 0.Направи убава Аниме и спортски 3d светилка за љубителите е збиралиште за навивачите!Љубители на Аниме и спорт, дојди тука!Ние ќе ви обезбедиме со повеќето исклучителна услуга! ?Крајната по-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме пратете е-маил до нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и правилно да го реши вашиот проблем 100-ден гаранција за парите назад за да прими стоката.Тоа е професионална производител на акрилик одбор 3 D ноќта светла, анимација декоративни светилки, и има свој професионален првата линија на дизајн, производство, операција тим и експериментална база.Ве молиме следете го упатството за корисникот пред да го користите, ако имате било какви прашања ве молиме ни e-mail без двоумење.Со далечински управувач, можете лесно може да се конвертира 16 бои и избор на топла светлина сакате. ?[Kakegurui Манга светла]Оваа LED 3 D светилка има убаво холограмот ефект, може да се прикаже шарени светлосни ефекти.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат