.

.

New
LANDUA Црна Фиока Рачка - Кујната Кабинет Фиока Кабинет се Справи Салон Фиока се Справи со Кујната Кабинет, Алуминиум

LANDUA Црна Фиока Рачка - Кујната Кабинет Фиока Кабинет се Справи Салон Фиока се Справи со Кујната Кабинет,

DEN 3683.04

Количина на стоки
Достапно

Материјал : алуминиум легура.Совршена домашна декорација : модерен минималистички дизајн.Ако користите неколку од овие ефекти, што може да произведе одлични визуелни ефекти во собата, изработка на соба повеќе жива и елегантен.Лесен за користење : Лесен за употреба, потоа се стегне орев со клуч.Одлично се чувствувате и лесно да се инсталира.Шик стил : се трансформира и надградба на вашиот мебел, осветлуваат шик стил, го осветлуваат вашата house Material : Цинк alloy Colour : Black Product големина : 3x2.5 cm Design : една дупка design Style : модерна simplicity Material : силна и durable Package се Вклучени : 1 x квадрат вратата handlefriendly материјали, без формалдехид, безбедна употреба и повеќе увери.Пакетот вклучува : 1*поставете плакарот рачки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат