.

.

New
Градот Куќа Flatbread Бомбичка Чипс, Печени Снек Крекери, Партија Закуски, Домат Василиј Моцарела, 9.5 оз Кутија (1 Кутија)

Градот Куќа Flatbread Бомбичка Чипс, Печени Снек Крекери, Партија Закуски, Домат Василиј Моцарела, 9.5 оз Кутија

DEN 2001.60

Количина на стоки
Достапно

Вкусен чипс инспириран од специјалитет flatbreads кои сакаат да се натопи, dunked, и врвот.Има вкус како вашиот омилен Margherita Пица; Домати, василиј и моцарела вкусови во комбинација со хрупкави, залак-големина криза.Направени со вкусни состојки како што целата пченично брашно, моцарела сирење и зачини; Кошер Млечни производи.Одлично со сосови, се шири или сами од себе да се направи snacking пријатно.Вклучува 1, 9.5-унца кутија на подготвени-да-јадат крекери; Спакувани за свежина и одличен вкус.Откријте Градот Куќа Домати, Василиј и Моцарела Flatbread Чипс, на разноврсна снек инспириран од специјалитет flatbreads дека е подготвен да се јаде кога и да сте.Вклучува 1, 9.5-унца кутија на Flatbread Чипс направени со вкусни Margherita Пица вкусови.Вкусна вкус искуство чека во секој залак.Хрупкави, крцкава и малку toasty, овие пра-дегустација чипс се направени за да се лесно да се натопи, забивање и врвот.Пар нив со сè, од крем сирење да guacamole да hummus; Уживајте во нив, како и задоволување на ужинка во домот, за време на работа, или помеѓу класите.Или ќе им служат на вашите собири како игра ноќи, филм гледа, и спортски страни.Насловот на се-заедно?Земете кутија на Flatbread Чипс заедно со вашите омилени сирења како возбудлив алтернатива на чипови.Без разлика дали сте забавни вашиот сопствен вкус пупки или споделување снек време со семејството и пријателите, Kellogg ' s Градот Куќа Домати, Василиј и Моцарела Flatbread Чипс послужи до бескрајни спарување можности.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат