.

.

New
vivioi Компатибилен со Samsung Galaxy Z 3 Пати Случај Флип Кожа Покрие Паричникот Тенок Јасно S-View Огледало Shockproof Тенка Потпирачот Анти-Нула Заштитна за 5G, Виолетова

vivioi Компатибилен со Samsung Galaxy Z 3 Пати Случај Флип Кожа Покрие Паричникот Тенок Јасно S-View Огледало

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно

[ Компатибилен Модел ] Специјално дизајнирани флип случај за Компатибилен за Samsung галакси Z 3 Пати 5 G.Хард КОМПЈУТЕР за Samsung галакси Z 3 Пати заштитни случај штити Samsung Z 3 Пати бидат повлечени. [ Уникатен Дизајн ] Овие флип случаи за Samsung галакси Z Пати 3 копчиња со луксузен ултра-тенок огледало дизајн, може да се користи како сјајни шминка огледало.Јасна перспектива огледало дизајн ви овозможува да ја прилагодите вашиот изглед во секое време, насекаде. [ Стојат Функција ] Flipcase за Samsung галакси Z 3 Пати задниот поклопец со застане за поставување кога гледате видеа и фотографии, слободно се прилагодливи и секогаш гарантира оптимална удобност и агол на гледање. [ 360 степени Заштита ] Мобилни Компатибилен за Samsung галакси Z Пати 3 S-Видите phone случај е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР хард и мека СТП кожа, предниот и задниот поклопец е КОМПЈУТЕР, со гребење и отпорност на абење, прашина отпор , 360 степени го заштитите вашиот телефон во сите негови аспекти. [ Премиум Услуга ] Ние сме посветени на обезбедување на квалитет по - s и пред - s услуга.Ако имате било какви прашања во врска со телефонот случај галакси Z 3 Пати 5 G, ве молиме да бидат слободни да контакт.Компатибилни модели на телефони : Галакси Z Пати 3,Samsung Z Пати 3,Samsung Галакси Z Пати 3,Z 3 Пати. Компатибилен за Samsung галакси Z 3 Пати Огледало Случај Луксузни Electroplate Позлата Smart Јасен Приказ на Прозорецот прекривачот Компатибилен за Samsung галакси Z 3 Пати.Материјали : Компатибилен за Samsung галакси Z 3 Пати Огледало Случаи се направени на Премиум СТП Кожа и Позлата КОМПЈУТЕР.Потпирачот функција : Компатибилен за Samsung галакси Z 3 Пати случај со застане е погодно за филм-фотографирање ,видео-разговор или да пребарувате на Веб, и да уживате во животот на задоволство во секое време и насекаде.Полно Тело за Заштита : Двете предната и задната страни со 360 степени со полно тело, заштитна телефон случај,ефикасно го заштитува вашиот телефон од прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини.Пакет Содржи : 1x Vivioi Компатибилен за Samsung галакси Z 3 Пати Случај, боја на Располагање : Црна, Златна, Сина, Роза, Виолетова, Сребро.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат