.

.

New
YOUWEN Мобилни Случаи Одлична за Xiaomi Redmi 9A Имитира Огледало Површина Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanyard (Боја : Виолетова)

YOUWEN Мобилни Случаи Одлична за Xiaomi Redmi 9A Имитира Огледало Површина Хоризонтална Флип Кожа Случај со

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Кожа Случај.Оклоп случај.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Qulity и Добра performace Moblie телефон Case1. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат.2. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно.3. Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на случај.4. Функционална картичка слотови, паричник и да застане, лесен за употреба.5. Не влијае на користењето на сигнали.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат