.

.

New
Лисја на марихуана Пица Парчиња Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 /13Pro/13 Мини/13Pro Макс со 3 Картичка Слотови Назад Флип Стојат Заштитна Маска

Лисја на марихуана Пица Парчиња Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 /13Pro/13 Мини/13Pro Макс со 3

DEN 518.40

Количина на стоки
Достапно

Прилагодено за iphone 13 сите серија капак.Совршено одговара на вашиот i Phone 13 серија 2021 нови објави.Поддржува безжична полнење Iphone 13/13 Pro/13 Про Max/13 Мини.Ве молиме проверете со вашиот модел пред купување.Направени со СТП кожа и TPU материјал.Лесен и тенок дизајн.Удобно допир,анти-отпечатоци и отпорно на гребење назад.Полно тело, заштитни случај,тоа му одговара на мобилен телефон тенок,спречување на гребнатини и мало паѓа до најголемиот степен.Карактеристики со 3 картичка слотови дизајн на корицата,лесно за рака слободни кога надвор.Кориснички модел печатени на секој телефон случај поклопец,печатени модел го прави вашиот нов телефон стилски и персоналните со различен модел,кул,смешна,симпатична печатени на секој начин.Продажба на Услуги : Ние придаваат големо значење на клиентите купување искуство.Ако имате било какви прашања за iphone 13 случај печатени,iphone 13 про покрие изменуваат,печатени iphone 13 про max случај,симпатична iphone 13 мини маска,ве молиме контактирајте со нас во времето.Смешни Случај Маска За Iphone 13/13 Pro/13 Pro Max/13 Мини Тенок Тенок одговара Shockproof Телефон Покрие СТП кожа со Полно Тело, Заштитник Симпатична Модел,се одликува со назад флип со картички слотови дизајн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат