.

.

New
FANMATS 8964 Висконсин Badgers 2-Парче Тешки Винил Автомобил Мат Сет, Предниот Ред патосници, Сите Временски Заштита, Универзална Одговара, Длабоко Resevoir Дизајн

FANMATS 8964 Висконсин Badgers 2-Парче Тешки Винил Автомобил Мат Сет, Предниот Ред патосници, Сите Временски

DEN 1550.40

Количина на стоки
Достапно

Универзална големина за да ги собере сите возило големини. 100% тешки-должност винил изградба додава издржливост.Издржливи винил withstands сезонски промени за подолг живот.Ребра Scrape и чистење на bottoms на чевли и длабоки џебови фати и задржете нечистотија и вода. 3-D логото моделирани во вистински тим бои.Додадете стил на вашиот возење со тешки винил автомобил душеци од спортски лиценцирање решенија! 100% винил изградба обезбедува трајно и солиден производи кои ќе ви трае со години да дојде.Го штити вашето возило е тротоарите со ребра, кои scrape чевли чисти и џебови се одржи на нечистотија.Лесно се чисти со вода Црево.Лиен 3 D тим логото во вистински тим бои.Нашите 17" x 27" Винил Автомобил Душеци се поставува нашиот производ дизајниран за пред два нога велс.Fitment не е прашање, како и сите душеци се дизајнирани за да се биде универзитет одговара низ било кој автомобил Секоја од душеци вклучува 7.75" x 7.75" винил лого.Логото е лиен во 3 D, и воскресна, така што тие се многу разликуваат и фаќање на око.За да се обезбеди висок квалитет секој логото е прегледано од рака.Дизајниран со длабок широк сртови низ мат фати сите нечистотии, остатоци, и течности.Да се задржи на душеци во потрага brand new само спреј со црево и се исуши.Нови душеци се малку брат на Тешки Винил Мат сет дизајниран за подот одбори на вашиот назад седишта.Овие мат се 14" x 17", и вклучуваат истите 7.75" x 7.75" винил лого.Што ги прави совршен акцент на 2 Парче Тешки Винил Автомобил Мат Поставено во предниот дел на вашето возење.Направени од истиот Тешки Винил, со истиот дизајн инспирација.Nibs на задниот дел ќе се задржи на мат во место.Исчисти е бриз, четка ги исклучи и да ги со вода.Може да се продаваат како еден на еден пар.Нашите Делукс Автомобил Душеци се совршена комбинација на винил и тепих.Поддршка и рабовите на тастатурата се изработени од винил за трајни долготрајни производ, центарот на мат е направен на тепих за стилски изглед.За да бидете сигурни дека овие душеци ќе трае со години да се дојде, ние се вклучени лекува подлога за да се спречи повлечеме на тепих.Ребра во тепих дел се сигурни да се фати и да се одржи било нечистотија или остатоци.Рабовите на мат се trimmable со ножици за да се добие совршено се вклопуваат за секое возило.На задната страна на душеци се украсени со nibs да бидете сигурни дека мат останува во место додека сте возење.Со 2 винил 3 D логото инсерти на секоја мат, не постои прашањето, кој е вашиот омилен прашање.Нашите Везени Автомобил мат собата е совршен елегантен и стилски изглед во секое возило.Црна полиестер тепих прави сигурни дека вашите тимови логото навистина се појавува.Embroidering тимовите логото во мат спречува пилинг.На дискови страна на сетот вклучува пета подлога.За да бидете сигурни дека ќе душеци изгледаат одлично за години, едноставно вакуум редовно и место чисти кога е потребно.Во 17 инчи, широк 25 инчи долг овие душеци се сигурни да ги собере во секое возило.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат