.

.

New
Youngblood Минерални Лице Буквар, Без Суровост, Paraben Слободни, Вегетаријанска

Youngblood Минерални Лице Буквар, Без Суровост, Paraben Слободни, Вегетаријанска

DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИЕР : се Применуваат шминка пред да се создаде непречено, moisturized основа за било каква шминка изглед.МАЗНА КОЖА : Нашиот потпис буквар работи за да се замаглат и намалување на појавата на фини линии и порите.МУЛТИ УПОТРЕБА : Користете пад на буквар и мала четка за да ги избришете сите шминка грешки.ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ : Youngblood е потпис мешавина од минерали оптимизира производството на колаген за младешки тен.Култ фаворит, и нашата најдобро продаван буквар обезбедува идеална платно за шминка апликација.Овој безбоен формула веднаш blurs, помага да се намали појавата на пори, фините линии, брчките, и се протега на истрошеност на шминка.Формулиран со комбинација на кожа-зајакнување на минерали и витамини, познат да им помогне во борбата против стареење преку стимулирање на производството на колаген и обезбедување на дебели и прозрачна изглед на кожата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат