.

.

New
SoGuDio Милениче Фонтана Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот Ултра-Тивка Мачка и Куче Чешма Керамички Вода Сад Миленичиња Вода Диспензерот

SoGuDio Милениче Фонтана Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот Ултра-Тивка Мачка и Куче Чешма

DEN 1982.40

Количина на стоки
Достапно

Направете вашето домашно милениче уживаат во чиста вода. [Automatic Фонтана] : Ова домашно милениче фонтана може да се регулира протокот на вода, која може да ги охрабри животни треба да пиете повеќе вода и намалување на бубрежни проблеми.Со капацитет од 0.45 литри, тоа е идеален за мачки и кучиња од просечната големина. 【Ултра-тивка】 : Бучава пумпа за фонтана мачки и кучиња помалку од

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат