.

.

New
Норман Whiteside Потпишан Манчестер Јунајтед Фудбал Фотографија. Врамени | Autographed Спорт Сувенири

Норман Whiteside Потпишан Манчестер Јунајтед Фудбал Фотографија. Врамени | Autographed Спорт Сувенири

DEN 3288.00

Количина на стоки
Достапно

12 x 16 инчи фотографија, потпишан од страна на Норман Whiteside.Во стандардна црна рамка и крем планината.Приближна големина : 460 x 560 mm / 18 x 22 инчи.Ексклузивно Сувенири безусловно гарантира сите пријавени предмети се вистински.Објектот ќе дојде со сертификат за автентичност потпишан од страна на директорот на компанијата покажува славна личност во autograph сесија.Сертификат за карактеристики на нумерирани холограмот што одговара идентична холограмот поставено на производот.Ексклузивно Сувенири е велика БРИТАНИЈА е најголема доверба бренд на спорт и забава, сувенири, снабдување EPL фудбалски клубови, водечки крстарење линии и добротворни организации со своите сувенири за продажба и аукција.Ексклузивно Сувенири има организиран потпишување сесии директно со најголемите светски познати личности и спортисти, вклучувајќи и Ангажирање Messi, Кристијано Роналдо, Пеле, Роџер Мур, Darth Vader, Boba Fett, Ерик Cantona, Роџер Bannister и Ентони Исус навин.Сите потписи се оригинали тие никогаш не се печатат.Производот сликата е акции фото па позиција на потписи може да се разликува малку.Оваа слика беше потпишан од страна на Норман Whiteside на 28 Мај 2016 година во Colchester.Whiteside потпиша за Јунајтед како schoolboy во 1978 година. Тој беше Обединетите е најмладиот првиот тим на играчот во текот на една деценија.Тој го направи 206 настапи, постигна 47 гола.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат