.

.

New
Најк Унисекс Фудбал Фудбал Чевли

Најк Унисекс Фудбал Фудбал Чевли

DEN 2374.80

Количина на стоки
Достапно

Дигање Чевли.Софистициран дизајн.Сила и леснотија.НАЈСТАБИЛНИТЕ И ИЗДРЖЛИВИ METCON НЕКОГАШ.Најк Metcon 6 е најсофистицираните Metcon некогаш.Ова значи одредена стабилност за дигање.на влечење изграден за да се обезбеди брзина и сила, каде што треба најмногу.Текстура печати на пети на чевли ја зголемува цврстината обезбедување на леснотија.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат