.

.

New
Burkley Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси S21 Плус Случај Компатибилен со Галакси S21 Плус Мобилен Телефон Случај Флип Случај Заштитни Случај со Картичка (Црна)

Burkley Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси S21 Плус Случај Компатибилен со Галакси S21 Плус Мобилен

DEN 699.12

Количина на стоки
Достапно

Вистинска кожа : нашата Samsung Галакси S21+ мобилен телефон случај е направен од вистински cowhide во користен изглед дизајн и нуди ефикасна заштита во вашиот секојдневен живот.Ефективна заштита : нашата Галаксија S21 Плус мобилен телефон случај е особено стабилна, благодарение на употребата на високо-квалитетни компоненти.Во загрози-доказ TPU мека случај, Samsung Галакси S21+ е безбедно фиксна.Случајот го штити сите страни, агли и страни на вашиот паметен телефон.Карактеристики : Galaxy S21+ кожа случај нуди следниве карактеристики : 1 картичка, магнетни затворање, поддржува и безжично полнење (безжична Чи полнење) и ви овозможува пристап до сите важни пристаништа и контроли.Ракување : во Галаксијата S21 Плус кожа случај вашиот паметен телефон може да биде целосно управувана.Сите пристаништа и командите се лесно достапни.Магнетно затворање држи флип случај сигурно се затворени и не треба да се грижи за безбедноста на вашиот паметен телефон.Кутија содржина : 1 x, Samsung Galaxy S21+ заштитни случај во одбраната боја.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат