.

.

New
Funpeny 288 LED Божиќ Метеор Туш Дожд Светла + 6.56 Ft 20 LED Осветлен Божиќ Борови Шишарки String Светла Гарланд, Божиќ Украси за Внатрешна Отворено Партијата Декор

Funpeny 288 LED Божиќ Метеор Туш Дожд Светла + 6.56 Ft 20 LED Осветлен Божиќ Борови Шишарки String Светла Гарланд,

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Пакет содржи : 1 x 288 LED Божиќ Метеор Туш Дожд Светла, 1 x 6.56 Ft Запалени Божиќ Борови Шишарки String Светла.Безбедност : Борови Шишарки string светлата се безбедни и никогаш не одат топла, се инсталира на батеријата и притиснете го и повлечете се префрлат на товар на производот во било кое место ќе може да.Туш дожд туш светла се IP65 водоотпорен, погодна за внатрешна и надворешна употреба.УЛ уверение, напонот е 7 V, кој е помал од безбедноста напон на човечкото тело.Спецификации : низа светла има 8 цевки, секоја цевка е 30cm / 12 инчи долго, секоја цевка е независно еден од друг, и секоја цевка има 36 светилки.Божиќ pinecones string светлина има 20 LED светла, кои континуирано ќе ги емитираат топло бела светлина во мракот.Напојување : Божиќ pinecones string светла напојува со 3 AA батерии (не се вклучени).Туш дожд прозорец светла се приклучете и исклучете го директно да го вклучите за вклучување и исклучување.Американскиот стандард штекер.Приклучокот на контролер.Широк Применливост : Божиќ string светла се користи за внатрешните и надворешните ѕидови, пејзажи, и се широко се користи во клубови, кафулиња, барови, банкети, Божиќ, денот на Благодарноста, свадби, семејни дружења, итн.Се создаде извонредна атмосфера за размена на инстант партии и собири.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат