.

.

New
Сонцето Pharma Лук Бисери - Природен Пат до Здраво Срце & Варењето - 100 Бисери (4)

Сонцето Pharma Лук Бисери - Природен Пат до Здраво Срце & Варењето - 100 Бисери (4)

DEN 1831.20

Количина на стоки
Достапно

Една капсула на ден го задржува ви одговара и активен во текот на целиот ден!Тоа ја подобрува здравјето на срцето и варењето на храната.Лук бисери помага против артериосклероза, го намалува високиот холестерол, олеснува исклучувањето на болки во зглобовите, го спречува и контроли за повторна појава на кашлица-ладно.Стомакот поврзани со проблеми како гас, варење и диспепсија.Лук капсули ги искористи придобивките од лук масло во odourless и лесно да се проголта форма на капсула.Сонцето Pharma Лук Бисери - Природен Пат до Здраво Срце & Варењето - 100 Бисери Ranbaxy Revital секојдневно здравјето додаток е на Индија Број 1 дневно здравјето додаток, доверливи и се препорачува од страна на медицински практичари за последните 20 години.Revital лук бисери се ајурведа додатоци со добрина на лук масло.Тоа им помага да се изгради имунитетот и го намалува хипертензија Корист Една капсула на ден го задржува ви одговара и активен во текот на целиот ден!Тоа ја подобрува здравјето на срцето и варењето на храната.Лук бисери помага против артериосклероза, го намалува високиот холестерол, олеснува исклучувањето на болки во зглобовите, го спречува и контроли за повторна појава на кашлица-ладно.Стомакот поврзани со проблеми како гас, варење и диспепсија Лук капсули ги искористи придобивките од лук масло во odourless и лесно да се проголта форма на капсула.Достапен во пакување од 100 Лук Бисери Е Корисно Во Намалување на Крвниот Притисок, здравјето на срцето, помагаат во намалување на холестеролот, подобрување на варењето, олеснува исклучувањето на болки.Лук Бисери Е Добро За Срцето Лук Бисери Помогне Во Намалување На Холестеролот Лук Ублажува Гас И Го Подобрува Варењето Зајакнува Имунитетот Со Контролирање На Болката Кашла & Настинка.Олеснува Исклучувањето На Болки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат