.

.

New
Стил Фактор Работ Бустер Силна Одржи на база на Вода Pomade 3.38 оз - Acacia Мирис

Стил Фактор Работ Бустер Силна Одржи на база на Вода Pomade 3.38 оз - Acacia Мирис

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

Стил Фактор РАБОТ БУСТЕР Силна Одржи на база на Вода Pomade 3.38 ОЗ. 3.38 ОЗ РАБОТ БУСТЕР Силна Одржи на база на Вода Pomade е направен со природни argan масло која апсорбира брзо без мрсна остатоци.Тоа негува и хидрира, обезбедувајќи силно свитливи и задржете.Единствена свежи и чисти мирис ќе invigorate вашите сетила и ќе го освежат вашата коса, дури и во меѓу мие.Со нашите растворлив во вода и не-мрсна формула, можете да бидете сигурни дека тоа ќе се мијат надвор лесно и стил со флексибилност, и не ги заглави порите или да предизвика breakouts.Па дали сакате да texturize со природни заврши, држете стил, без да се изгради, да ги дефинирате кадрици, контрола frizz, или скроти рабови, Edge Бустер ќе биде вашиот омилен стил решение.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат