.

.

New
Руската Cambrian Сина Глина 60kg

Руската Cambrian Сина Глина 60kg

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Една од помалку познатите глини на светот, руската Cambrian Сина Глина Со Сребрени Јони е исцелување глина собрани во една од најчиста области на Русија.Тоа е широко се користат во здравствените установи и спа центри и можат да бидат корисни со минимизирање на појавата на брчките, кожата discolorations и, исто така, го стимулира циркулацијата на крвта и го подобрува метаболизмот на клетките од кожата.Cambrian Сина Глина нежно ја храни кожата со правилна комбинација на минерали и го стимулира клеточното регенерира својства кои имаат моќен анти-стареењето акција.Иако ова глина е refereed како "сина" тоа е повеќе од нанос сребро се должи на минерални состав.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат