.

.

New
YANGJIAN ТМ-823 2.4 G 1200 DPI Безжична Допир Копчето за Оптички Глушец за Mac Десктоп, Лаптоп(Црн) (Боја : Бела)

YANGJIAN ТМ-823 2.4 G 1200 DPI Безжична Допир Копчето за Оптички Глушец за Mac Десктоп, Лаптоп(Црн) (Боја :

DEN 1747.20

Количина на стоки
Достапно

Глувчето За Глувци.ТМ-823 2.4 G 1200 DPI Безжична Допир Копчето за Оптички Глушец за Mac Десктоп, Лаптоп(Црна).Глувчето Mice1. Глувчето тркало е усвоен допрете режим, можете да го контролирате вашиот КОМПЈУТЕР флексибилно и прецизно.2. 2.4 G безжична допре глувчето, ефективна растојание 10m.3. Има 16 канали, авто-fit.4. Позиционирање : Optical5. Максимално забрзување : 28 инчи/секунда.6. DPI : 1200 DPI. 7. Мали ресиверот може да биде поврзан на USB порт, plug and play.8. Прекрасен изглед и се чувствуваат удобно.глувчето за Глувци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат