.

.

New
Жичен Вертикална Глувчето Ергономски USB Оптичко Mause Гејмер 3D 3200 DPI Прилагодливи Компјутер Глувчето за Статистика

Жичен Вертикална Глувчето Ергономски USB Оптичко Mause Гејмер 3D 3200 DPI Прилагодливи Компјутер Глувчето за

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Тип : Wired.Број на Ролки : 1. Бруто Тежина : 130g.DPI : 3200. Тип : Wired Број на Ролки : 1 Бруто Тежина : 130g DPI : 3200 Пакет : Нема Број на Копчиња : 6 Операцијата на Владата : Opto-електронски Стил : 3 D Моќ Тип : Батерија Време на пазарот на : Мај-13 Рака Ориентација : Право Тип Интерфејс : USB Големина : Appr.127*79*65 Мм Нето Тежина : 106g Копчиња : Лево/Десно Копче,DPI,Скролувајте Тркала,Напред,Назад DPI : 800-1200-2400-3200 Примена : За PC/Лаптоп/Компјутер/Macbook Напојување : USB интерфејс за напојување Тип : Вертикална Глувчето Предмет : Компјутерски Глушец Модел : Usb Глушец Верзија : 3 D Глувчето Дизајн : Ергономски Глушец Следење Метод : Оптички Глушец Производ : КОМПЈУТЕР Глувчето Име : Глувчето Стил : Игри Глувчето Карактеристика 2 : Здрава Глувчето Функција 3 : Глувчето Mac Користат За : Дома Usb/Канцеларија Употреба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат