.

.

New
Девојка Глувчето мат 240mmx200mmx2mm Мека TPU Дизајн Staffordshire Terrier

Девојка Глувчето мат 240mmx200mmx2mm Мека TPU Дизајн Staffordshire Terrier

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Производот е направен под висока температура.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Дизајни ќе се печатат директно на метал дел на грбот на случај преку најновите сублимација технологија.ОВА НЕ Е DECAL ИЛИ КОЖАТА.Таа е направена од страна neoprene.девојка глувчето мат 240mmx200mmx2mm мека tpu дизајн Staffordshire Terrier.девојка глувчето мат 240mmx200mmx2mm мека tpu дизајн Staffordshire Terriermade со силикон.Ние може да понуди сопствен дизајн : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Resulet би направиле за вашиот во 12 часот.3. Заврши вашиот дизајн место по ред.Сите треба за нашите produsts, ве молиме пратете ни порака на.Сите цел ќе биде транспортирана со во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат