.

.

New
Глувчето мат 240mmx200mmx2mm Силикони Реални Печати Staffordshire Terrier

Глувчето мат 240mmx200mmx2mm Силикони Реални Печати Staffordshire Terrier

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Тоа е Generice.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Таа е направена од страна neoprene.глувчето мат 240mmx200mmx2mm силикони Реални печати Staffordshire Terrier.глувчето мат 240mmx200mmx2mm силикони Реални печати Staffordshire Terriermade со силикон.Ако треба дизајн : 1. Сликата не помалку од 800*800 е потребно.2. Нашите desgin би пристигнал на вашиот рок од 12 часа. 3. Плаќаат за оваа цел и да добиете на вашите производи.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат