.

.

New
Птици и Кафези,Килими Современите Транзициони Област Килим со Граничните,Флорални Составот на Птици и Кафези Романтична Цутење на Пролетта Цвеќиња и домашни Миле?

Птици и Кафези,Килими Современите Транзициони Област Килим со Граничните,Флорални Составот на Птици и Кафези

DEN 1747.20

Количина на стоки
Достапно

Овие Мат Доаѓа Со Совршена Големина, четири Големина Одговара на Повеќето семејство. 100% полиестер влакна (полиестер), фланелен боксери ткаенина, дното не-плетени ткаенини точка пластика, дебелина 1.2 см.Полна-ширина на производот, еден двострано печатење. [Производ перформанси] Висока густина простор еластична памук interlayer, абсорбента, мека на допир, парична казна пената, без топка, и не бледнее.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, која може ефикасно да се ослободат од притисок на стапките. [Применливи сценарија] Погодна за многу прилики : дневна соба, канцеларија, кафе на маса, кревет, балкон, итн. [Производ структура] дното на подот мат е направен од не-плетени ткаенини + точка пластични дното, што е повеќе не се лизга и издржливи. [Перење инструкции] Тоа може да се мијат или машина изми, носат-отпорни, и не lint.Лесен за чистење и одржување препорачуваме правосмукалка редовно и на самото место чистење со чиста крпа, Секогаш ја тестираме една мала област во прв план.Не се Лизга Килими Внатрешна Врата Мат Внатре Голема големина за сите нозете надвор мебел конфигурација, помали простори за живеење или за да ги отворите концепт кат планови да се дефинира просторот Треба да биде приближно иста должина како или малку подолги од вашиот тросед Остави најмалку 1' границата меѓу килим и ѕидовите Добра големина да се разгледа кога ставате само на предните нозе на мебел на руг Карактеристики : На Врвот Е Кадифен Слој На Фланелен боксери, Кадифена, Луксуз И Удобно.Тоа Е Помек Површината.Основата Е Единствена Потпора Гума Дека Функцијата Не Се Лизга, Долготрајни.Голема Безбедност За Децата И За Постарите.Супер Абсорбента Како Сунѓер И Сува Брзо, Да Ги Задржи Вашите Соба Се Повеќе Свежа И Чиста.Ова Можете Да Го Користите Мат Во Купатило, Кујна, Канцеларија, Продавница, Салон За Убавина, Гаража, Куќа Или Стан. [Перење инструкции] Рака мие или машина за миење, не кајгана [Посебна Забелешка] За практичноста на логистика и транспорт на душеци ќе биде укината и испраќаат.Клиентите можат да имаат набори, кога тие не се примени.По напуштањето за 3-5 часа, набори, ќе исчезне.Ве молиме да бидат сигурни да се купи! [Посебна Забелешка] Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 1-2cm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат