.

.

New
SXFYGYQ Грб Стои Грбот Куки Грб Рек Ѕид-Монтирани Бакар Закачалка Вратата Кука Бања Ѕид Златни Куки Монтирани 0930(Боја:Б) (Боја : Б)

SXFYGYQ Грб Стои Грбот Куки Грб Рек Ѕид-Монтирани Бакар Закачалка Вратата Кука Бања Ѕид Златни Куки Монтирани

DEN 2308.80

Количина на стоки
Достапно

Грб рек чевли решетката за entryway,тоа може да биде совршен како ходникот грб решетката или чување на решетката.Тоа е елегантна комбинација на стилови, endows око-фаќање на закачалки со личноста и одлична издржливост.Ѕидот-монтирани закачалки го прави одличен избор за мали простори или високо-сообраќај области целиот дом или канцеларија. 1. Дувачкиот мулти-слој electroplating процес, површината е светла и мазна, а на рака се чувствува добро. 2. Тоа се прави на сите бакар материјал, анти-корозија, не е лесно да ' рѓа, и може да се користи за долго време. 3. Современиот и модерен дизајн не само што има декоративен изглед, но исто така се практични и разновиден.Тоа е идеален избор за вашиот дом живот.Производство на Функционална и Практична Домашна Организација Алатки за Зафатен Families Brand:За организирање капути, јакни, капи, безбол капи, scarfs, и куче leashes во вашиот entranceway, спална соба или плакарот.Име на производ : Сите-бакар ѕид-монтирани грб rack (златен)Производ материјал : copper Product процес : бакар-обложено титаниум gold Applicable сценарија : дневна соба, спална соба, влез, кујна, купатило, ходник, влезен хол, итн.Пакет се вклучени : 1 x Грб Rack Buy со доверба!Вашето задоволство е поддржани од страна на нашите Ризик-бесплатен 30 Дена гаранција.Hododou цврсти дрвени грб стенд—парче уметност во вашиот дом!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат