.

.

New
JTKDL Гребење Мачка Влошки,Мачка Scratcher Ноктот Острилка Мачка Играчка,Возен Сфера

JTKDL Гребење Мачка Влошки,Мачка Scratcher Ноктот Острилка Мачка Играчка,Возен Сфера

DEN 516.00

Количина на стоки
Достапно

Канџи мелење, наменета за мачка канџи, спречување на ноктите од тоа да биде премногу долга и прободе себе; се Игра, им помогне на мачка да се ослободат досада, да се намали стресот, а понудата проштална да мебел штета.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Мачка рампата е аглеста за удобно се протега и гребење за мачки, Различни допирање искуство го прави тоа повеќе неодолива за мачки.МЕБЕЛ ЗАШТИТА : Заштита на вашиот мебел и нека вашата мачка ужива гребење, дури и кога не сте дома.Не грижете се за гребнатини и штети на вашиот столици, троседот или потпирачи за раце било подолго.Големина : 25*32*34cm.Ви посакувам прекрасен шопинг расположение, добредојдени да дојде повторно!.Eatures : Вашата мачка ќе има забава време истражуваат својата нова играчка.Овој производ е совршен за мачки да се игра, да се Истражуваат, нула или Нап.Делукс платформа задоволува вашата маче да уживаат отворено ги видите и сонце.Тие може да нула, спијат на оваа мачка дрво, ноктот нагоре и надолу за да уживаат во нивниот прозорец места среќно ако инсталирате веднаш до прозорецот.Тоа е исто така доволно добро да вежбате и мускулите на вашата мачка.Стил : едноставен и модерен.Големина : 25*32*34cm.Пакет се Вклучени : 1 x Scratcher.Ви благодариме за изборот на нашите производи и се надевам да ви донесе повеќе практично искуство.Ние ќе ви обезбедиме со невиден квалитетна услуга, ви благодарам.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат