.

.

New
RWZB Клип во Една Парчиња Коса Екстензии Директно Ombre Виолетово-Сина Розова Продолжување на Косата Жените Синтетички Лажни Лажни Коса(#1)

RWZB Клип во Една Парчиња Коса Екстензии Директно Ombre Виолетово-Сина Розова Продолжување на Косата Жените

DEN 66.72

Количина на стоки
Достапно

Тоа се прави на superfine влакна,лесно да се стави на и полетување,нема да ја оштетат косата,и има добра еластичност.Исклучителна коса екстензија додатоци може да помогне да се создаде различни фризури во неколку секунди.Одлично за било коса стил,за свадби,proms,партиите,итн.Е многу погодна за жени од сите бои косата и сите возрасти.Тоа е голем дар за мајки,ќерки,сопруги,сестри.Прилики : Дневна , Забава, Подароци ,Свадба , Жени, Возрасни.Cosplay Партии И Ноќта На Вештерките Игра.Димензии : Должина Околу 60cm100% Сосема нов и висок квалитет.Пакување вклучуваат : 1 Pcs Шарени Коса Extension Material : Висока Температура Wire Color : Како на сликата покажува.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат