.

.

New
FJYDBTWJ Рачка за Стаклени Врати и Врати за Туш,Туш Врата се Справи за Стаклена Врата Дупка Центри Нерѓосувачки Челик Земи Бар Помогнам и да се Повлече Врата се Справи с

FJYDBTWJ Рачка за Стаклени Врати и Врати за Туш,Туш Врата се Справи за Стаклена Врата Дупка Центри Нерѓосувачки

DEN 600.00

Количина на стоки
Достапно

Answer : ___________________________ Note : Пакетот Вклучува Една Рачка, Па Ако Имате Двојно Врата, Па осигурајте се да го Нарачате Два.Лесен за Инсталација : Едноставно Unscrew Вашиот Стар Справи и Ремонтирам Вашиот Нов Рачка во Минути.Професионален Дизајн : Совршен за Секоја Стаклена Врата, E1 Ly Купатило, Кујна, Туш, Wc, Хотели и Така Натаму.Дупка Растојание : Растојанието меѓу Центрите на Двете Дупки 415 Mm , 440 Mm по желба.Здрав Материјал : 1 1. Тоа Е Удобно се Чувствуваат и Елегантен Дизајн, со Еднакво Внимание на Изгледот и Квалитетот, Издржливи.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Справи со Се за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Домаќинство се Справи, Можете Да Пребарувате за 【Fjydbtwj】 на и да Одат во Мојата Продавница да се Купи,Ви Благодариме за Вашата Поддршка! ! !На Врата се Справи со се Произведени од Високо Квалитетен 1, Тоа е Модерен и Атрактивен, Но што е уште Поважно, Обезбедува Безбедна и Сигурна Поддршка за Корисници кои имаат Потреба од Помош Manoeuv1 Околу Бањата или Било кој Друг Простор во Домот.Ова го Зграби Железнички Лесно да се Чисти и Нема да Рѓа или ги кородираат.Лесно да се Инсталира и да се Овозможи Максимална Корисникот Тежина на 150 Kg.Оваа Туш Врата се Справи, исто Така Може да Се Користи Како Крпа Железнички Ако сакате.Се користи во кое Било Место, Како што се Бања, Кујна, Туш, Wc, Патио, Хотели и Така Натаму.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат