.

.

New
KAKURI Јапонски Видов Замена Сечилото Kataba (Клучалката 4 Инчен), Направен во ЈАПОНИЈА

KAKURI Јапонски Видов Замена Сечилото Kataba (Клучалката 4 Инчен), Направен во ЈАПОНИЈА

DEN 504.00

Количина на стоки
Достапно

КВАЛИТЕТ на ЈАПОНСКИ се ПОВЛЕЧЕ ВИДОВ СЕРИЈА : серија на KAKURI Јапонски машини за рака видов користи Јапонски уникатен традиционални техники.Овие Јапонски пили се користи од страна на професионални музички инструмент занаетчии, дограма занаетчии, мебел занаетчии, и про столари во светот.Ве молиме да уживаат во автентична највисока оценка Јапонски видов серија од KAKURI бренд.ЈАПОНСКИ МИНИ КЛУЧАЛКАТА ВИДЕЛ : Тоа е најдобар видов за сечење дрво и одборот во криви линии и прави дупки.Бидејќи тоа е фиксен нож, тоа може да се направи дупки во дебело дрво безбедно.Малата големина го прави лесно да се справи, и умерена груба сечилото заби се погодни за брзо сечење.ЛЕСНО ЗАМЕНЛИВ СЕЧИЛОТО : сечилото е заменливи и компатибилен со сите кваки во истата серија.Тоа е можно да се комбинираат на ножот и да се справи со, како сакате.За да го промените ножеви, едноставно подигнете на механизам за заклучување, излизгајте го ножот во близина на механизам, и сте подготвени да започнат со проектот.Тоа не бара навртки или алатки за замена, па лесно можете да промените слободно.Ве молиме погледнете на дното на страната за сите информации за оваа серија.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : на Ножот : Јапонски јаглероден челик / Справи со : Јапонски Црвено Даб (Масло, готови) / Нож Должина : 4"/ TPI : 13.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат