.

.

New
8K HDMI 2.1 Кабел 6.6 ФТ,XAOSUN 48Gbps Ultra High Speed HDMI Кабелот,Плетенка HDMI Кабли 4K120Hz 8K60Hz 144Hz eARC 3D HDR Компатибилен со VR,Лаптоп, Монитор,Roku ТВ,PS4,PS5,Sony, LG Xbox

8K HDMI 2.1 Кабел 6.6 ФТ,XAOSUN 48Gbps Ultra High Speed HDMI Кабелот,Плетенка HDMI Кабли 4K120Hz 8K60Hz 144Hz

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

8 K HDMI 2.1 Кабел : XAOSUN 8 K HDMI кабел максимална поддршка 8 K @60 Hz (7680*4320@60 Hz) резолуција,исто така, поддршка на 4 K@120 Hz, 2 K, 1080 P, 48 бита/px HDR боја длабочина.Во согласност со најновата верзија на HDMI 2.1,Тоа е исто така компатибилна со HDMI 2.0 б/2.0 на/2.0/1.4/1.3/1.2/1.1 верзија.XAOSUN HDMI 8 K Кабелот поддржува до 48 Gbps пропусен опсег,Поддршка на 3 D видео Дисплеј, Динамичен HDR, e ARC, ALLM, QFT, СОК, VRR.Durable30 AWG висока чистота бакар диригент,Анти-оксидација 24 K злато позлатен подобрување на издржливост;Двојно Плетенка Кабли можат да го издржат 10,000+ наведнуваат Циклуси.HDMI Кабелот со Повеќе Начини : Огледало на Владата прави екранот визуелен ефект повеќе пријатно за истиот екранот;Продолжен Modeallows Мулти-задача прикажува различни слики, работа и забава, што не се мешаат едни со други; Ps5/Ps4/ps3 се поврзете со ТЕЛЕВИЗОР, големиот екран игри се повеќе во возбудлива игра на владата.Совршен Компатибилност : Овој hdmi да hdmi кабел е погоден за сите уреди со HDMI Портови : VR,Лаптоп,Монитор,Roku ТВ,PS4 PS5,Sony, LG Xbox,Apple TV, Оган ТВ,Nintendo Прекинувач, компјутери,проектори и сл.Пакети & сервисот : Ова 8k hdmi 2.1 кабел со прашина маска спречува прашината и обезбедува неизвесноста во транспортот.Ќе добиете 1* hdmi кабел.XAOSUN обезбедува индустрија-водечки 30-ден безусловна наплата, 18-месечен гарантен (најмногу до 54 месеци може да биде продолжен), а животот по-продажбата на услугата.XAOSUN 8 K HDMI 2.1 Кабелот Поддржува голем опсег на високото видео резолуции и refresh стапки вклучувајќи 8 K@60 Hz UHD Видео, 4 K@120 Hz, 2 K, 1080 P, 48 бита/px Динамичен HDR боја длабочина, enhanced Audio Return Channel (e ARC), Тоа е исто така компатибилна со HDMI 2.0 б/2.0 на/2.0/1.4/1.3/1.2/1.1 верзија.Добивање на HDMI кабелот со компромитира квалитетот не е добра инвестиција.Издржливи, двојно-плетенка, и го направија на висока чистота бакар диригент, нашите HDMI кабел е направена да трае.Нејзините plug дел се состои од 24 K позлатени материјал, направена преку еден-парче калапи процес за да се обезбеди дека метална школка никогаш не ќе падне.Дизајнирани со единствена rhombus форма, а тоа е HDMI следи кабел за да одам на работа.Со цел за одлична слика и квалитет на звукот често ќе се бара од вас различни HDMI кабли.Со пропусен опсег од 48 Gbps, нашите ултра висока-брзина 8k HDMI кабел ќе ви помогне да се поедностави вашата каблирање и ќе ви овозможи да доживее некомпресирани 8 K видео @60 Hz резолуција, 3 D видео Дисплеј, Динамичен HDR, и HDR боја длабочина.Тоа, исто така, е во согласност со стариот и најновите верзии на HDMI 2.1 кабел со намалена можноста за интерференција.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат