.

.

New
Чудовиште Кабел HDMI M3000 UHD 8K Dolby Визија HDR 48GBPS 3M, (130864)

Чудовиште Кабел HDMI M3000 UHD 8K Dolby Визија HDR 48GBPS 3M, (130864)

DEN 1975.68

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува. 130864. Кабел должина : 9.84 нозе.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат