.

.

New
YFQHDD Heatless Коса Curler Heatless Виткање Род Headband Губење на Ролки За Долга Коса (Боја : Црна)

YFQHDD Heatless Коса Curler Heatless Виткање Род Headband Губење на Ролки За Долга Коса (Боја : Црна)

DEN 3216.00

Количина на стоки
Достапно

Можете да изберете големина за да се направат различните curlers според вашите потреби лесно, кој е природна и убава.навивам вашата коса, без топлина штета и површината мазна се тркалаат производи за коса против кршење.погодност, се-на-се оди на пакет за ефикасно складирање.Ви овозможува да DIY вашата коса стил лесно, без топлина, без оштетување на вашата коса.Пред да одите на спиење, го користите pintail чешел за посебна мала влакно на малку косата, да ја заврши на прачки, потоа употреба на гумени бендот за да го поправи тоа.Можете да изберете големина за да се направат различните curlers според вашите потреби лесно, кој е природна и убава.навивам вашата коса, без топлина штета и површината мазна се тркалаат производи за коса против кршење.погодност, се-на-се оди на пакет за ефикасно складирање.Ви овозможува да DIY вашата коса стил лесно, без топлина, без оштетување на вашата коса.Пред да одите на спиење, го користите pintail чешел за посебна мала влакно на малку косата, да ја заврши на прачки, потоа употреба на гумени бендот за да го поправи тоа.Опис : 1. Материјал : ribbon2. Производ Големина : 29*8.5*5.3cm3. Тежина : 67g Package Вклучува : 1x Коса Curler,стапчиња за јадење Цвет Форма Долго Tassel Коса Стапови за стапчиња за јадење Шарм Додаток.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат